Search Our Site

دگرگونی های جوامع بشری و رشد لحظه ای تکنولوژی فشار کاری مدیران را افزایش داده است به طوری که آن ها از لحاظ عملکرد تحت فشار و محدودیت های زمانی، مکانی و منابع قرار دارند.MMM 2017

لذا در پاسخ به این نیاز و بر پایه تحقیقات و تجربیات 10 سال گذشته چند موسسه مشاوره اروپایی در همکاری با مدیران اجرایی سازمان های معتبر جهانی و نیز بهره گیری از تجربیات کارآفرینان و مدیران موفق ایرانی؛ گردهمایی آموزشی ”مدیریت ماتریسی مدرن مبتنی بر 96 ابزار کلیدی شرکت های معتبر جهانی“ طراحی و تدوین گردید. این دوره تلفیقی از تجربه و دانش در مدیریت، صنعت و مشاوره است. آنچه برای مدیران عصر حاضر ضروری به نظر می رسد یک خلاصه اجرایی از تعدادی مفاهیم و ابزارهای مدیریتی است که بتوانند در صورت لزوم به آن مراجعه نمایند. برخی از این ابزارها ابتکاری و بسیاری از آن ها از منابع صنعتی و علمی است. بعد دیگر و کلیدی این دوره نحوه بهره گیری از ابزارها و بکار گیری ابزار متناسب با شرایط و نیاز پیش روی مدیران است. پس از تحقیقات بسیار، سه روش کاربردی ماتریس پروژه، ماتریس روزمره و فهرست برای انتخاب ابزار مناسب تدوین گردید که توانایی مدیر برای تصمیم سازی و تصمیم گیری را به شدت افزایش می دهد.این دوره فشرده و جامع، نگرش کاملی به همه ابزار های مدیریت از مدیریت زمان تا حل مساله و استراتژی های قیمت گذاری تا کارت امتیاز دهی متوازن را برای شما فراهم می کند.

زمان برگزاری دوره : 8و7 تیرماه 1396

مدت زمان دوره: فشرده - 2 روزه

بهای دوره: 650.000 تومان

 

تلاقی تورم، رکود و شرایط پیچیده و دشوار اقتصادی، افزایش هزینه ها، نوسانات نامنظم بازارها و بسیاری عوامل دیگر، سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را در سراسر دنیا دچار چالش های جدید کرده است. غالب مدیران ایرانی به پیروی از شرکت های غربی در دوران بحران اقتصادی چند سال پیش، رویکرد ”منتظر بمانیم تا ببینیم چه می شود“ را اتخاذ کرده اند.WTSO 2017

در این شرایط سازمان هایی موفق می شوند که با هوشمندی، چابکی، نوآوری و بهره گیری از فناوری ها و ابزارهای مدرن از نظر عملیاتی آماده رقابت سخت و پیچیده وضع کنونی باشند. در این راستا خودکار سازی (اتوماسیون) از مهم ترین ابزار های گذار به یک سازمان هوشمند، چابک و مبتنی بر فناوری است. خودکار سازی در یک سازمان می تواند در حوزه صنعتی (مانند رباتیزه کردن، اتوماسیون صنعتی و پایش خط تولید) و یا در سیستم اداری و خدماتی (مانند سامانه های دبیرخانه، گردش کار، مدیریت پروژه، ERPو BPMS) و یا در مدیریت ساختمان و انرژی (مانند سیستمBEMS) نمایان گردد.

بر این اساس گردهمایی آموزشی   ”گذار به سازمان هوشمند و مدیریت مبتنی بر سامانه های نوین خودکارسازی“ طراحی و تدوین گردید که دوره ای مفید و مبتنی بر دانش و تجربه در حوزه مدیریت و اتوماسیون است.

در این دوره نوآوری ها، فناوری ها و فنافرینی های خودکار سازی صنایع، سازمان ها و کسب و کارها در چند زیر مجموعه آموزش داده می شود. معرفی و بررسی سامانه های نوین خودکار سازی صنعتی، اداری و سازمانی، فرآیند ها، اماکن عمومی، ساختمان ها با کاربری متفاوت و نحوه انتخاب و بهره گیری بر مبنای نوع سازمان، صنعت و کسب و کار از مهمترین سرفصل های این گردهمایی است. در پایان این دوره انتظار می رود شرکت کنندگان آمادگی ایجاد یک تحول و ارتقای بهره وری سازمانی مبتنی بر خودکار سازی را کسب نمایند.

زمان برگزاری دوره : 20 و 21 اردیبهشت ماه 1396

مدت زمان دوره: فشرده - 2 روزه

بهای دوره: 550.000 تومان

یکی از مولفه های مهم در رشد و توسعه کشور، توسعه ی همه جانبه ی خدمات بهداشتی و درمانی و بهبود سطح سلامت عمومی است. دستیابی به این مهم، نیازمند مدیریت نظام مند و مبتنی بر دانش روز است. با گسترش مراکز درمانی دولتی و ایجاد مراکز خصوصی به موازات آن ، نیاز به آموزش و بهبود مهارت های مدیریتی جامعه درمانی ( اعم از : پزشکی، پیراپزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و خدمات آزمایشگاهی ) ملموس تر گردید.AHLEMP 2017

بر این اساس، با مطالعه، بررسی و تحلیل مسائل، نیازها و خواسته های حوزه ی درمان و جامعه هدف آن، مجموعه سرفصل های آموزشی تحت عنوان “ گردهمایی آموزشی مدیریت اجرایی و رهبری پیشرفته مراکز خدمات درمانی، دارویی و آزمایشگاهی” طراحی و تدوین گردید تا گامی هدفمند و موثر برای افزایش دانش و توان مدیریتی متخصصان و فارغ التحصیلان حوزه ی علوم پزشکی برداشته شود.
ظهور نوآوری ها و پیشرفت سریع فناوری های حوزه بهداشت، درمان و مهندسی پزشکی، ادغام، جداسازی و خصوصی سازی مراکز درمانی، اسپین آف خدمات تخصصی، نوسان تقاضای خدمات، بازپرداخت نامناسب بیمه ها، محدودیت منابع مالی و انسانی، نقش موثر مسائل مالی و اقتصادی در عرصه تصمیم سازی، بوجود آمدن دغدغه های مدیریتی با زمینه های بین رشته ای و ده ها دغدغه ی دیگر، از دغدغه های نوین مدیران مراکز درمانی و چالش های جهانی و ملی این حوزه است؛ لذا عهده دار شدن رهبری و مدیریت کلیدی مراکز بهداشتی و درمانی، نیازمند فراگیری دانش مدون و مرتبط با حوزه های سرمایه گذاری مشترک، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت منابع و آشنایی با مفاهیم مهمی چون روش های درمانی جایگزین، مدیریت فرآیند مراقبت، سامانه های یکپارچه، شبکه های اطلاعات و ارتباطات و ... است. این برنامه آموزشی فشرده، راه حلی اثربخش برای گذار به مدیریت پویا و روزآمد در حوزه درمان و خدمات مرتبط با آن است.این دوره که برای اولین بار در ایران برگزار می گردد در راستای رسیدن به خروجی مطلوب، مبتنی بر مدلی مدرن،کاربردی و تعاملی طراحی و برنامه ریزی شده است. دوره به صورت فشرده طی دو روز برگزار خواهد گردید که آموزش تعاملی با استفاده از تجهیزات و مستندات چندرسانه ای، کارگاه تعاملی بکارگیری مهارت برای ایجاد راه حل، ویدئو پنل و آزمون پایان دوره از برجسته ترین ویژگی های آن است.
با عنایت به تعاملی بودن گردهمایی، ظرفیت دوره محدود (200 نفر) بوده و اولویت با متقاضیانی است که مراحل ثبت نام را به طور کامل انجام داده باشند. ضمنا در انتهای دوره، در صورت احراز شرایط، به شرکت کنندگان گواهینامه ی معتبر شرکت در گردهمایی اعطا خواهد گردید.
بهای شرکت در دوره برای هر نفر در ازای استفاده از گردهمایی آموزشی، سرویس پذیرایی صبحانه، ناهار و عصرانه، صدور گواهینامه و بسته های آموزشی و جانبی دوره 1/800/000 تومان است. شایان ذکر است برای شرکت کنندگان مقیم خارج از مشهد، رزرو هتل های 4 و 5 ستاره با شرایط ویژه امکان پذیر است.